Flaska Kina 1700-tal

Flaska Kina 1700-tal
Flaska Kina 1700-tal
Flaska Kina 1700-tal
Flaska Kina 1700-tal
Flaska Kina 1700-tal
Flaska Kina 1700-tal
Flaska Kina 1700-tal
Flaska Kina 1700-tal
Flaska Kina 1700-tal
Flaska Kina 1700-tal
Flaska Kina 1700-tal
Flaska Kina 1700-tal

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

FLASKA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 23 cm

Mynningsnagg

821419

2020-10-06