Barbro Bäckström relief

Barbro Bäckström relief
Barbro Bäckström relief
Barbro Bäckström relief
Barbro Bäckström relief
Barbro Bäckström relief
Barbro Bäckström relief
Barbro Bäckström relief
Barbro Bäckström relief
Barbro Bäckström relief
Barbro Bäckström relief

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): "Piura" - barnhänder, monogramsignerad och daterad BB -78, numr. 145/650, oxiderad mässingsplåtplåt, ca 24x28,5 cm

Smärre slitage

821456

2020-10-10