Mats Jonasson glasskulptur

Mats Jonasson glasskulptur
Mats Jonasson glasskulptur
Mats Jonasson glasskulptur
Mats Jonasson glasskulptur
Mats Jonasson glasskulptur
Mats Jonasson glasskulptur
Mats Jonasson glasskulptur
Mats Jonasson glasskulptur
Mats Jonasson glasskulptur
Mats Jonasson glasskulptur

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

MATS JONASSON, skulptur, glas, i form av ren, signerad Mats Jonasson Sweden, höjd ca 15 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

821474

2020-10-10