Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
MATS JONASSON, skulptur, glas, i form av ren, signerad Mats Jonasson Sweden, höjd ca 15 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
821474
2020-10-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner