Figuriner
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FIGURINER, 2 st, varav en Meissen "Le Concert", porslin, polykromt bemålad, höjd ca 14 cm, lös arm medföljer
Figurinen av Meissen med trasig arm samt 3 mikronagg, den andra med lagning vid ena armleden
821477
2020-10-10