Marie von Kraemer oljemålning

Marie von Kraemer oljemålning
Marie von Kraemer oljemålning
Marie von Kraemer oljemålning
Marie von Kraemer oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARIE VON KRAEMER (f. 1947): "Livet", signerad Marie von Kraemer, olja på duk, ca 65 x 82 cm

Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer

821492

2020-10-10