Barnmöbel
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARNMÖBEL, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av bord samt 4 stolar, massiv furu, bemålad i blå kulör, dekormålad med blommor, bordets höjd ca 55 cm, 100x50, sitthöjd ca 32 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
821499
2020-10-10