Barnmöbel

Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARNMÖBEL, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av bord samt 4 stolar, massiv furu, bemålad i blå kulör, dekormålad med blommor, bordets höjd ca 55 cm, 100x50, sitthöjd ca 32 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

821499

2020-10-10