Eterna Matic Centenaire 2000 18K 1960-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ETERNA MATIC, Centenaire 2000, 18K, 1960-tal, automatiskt urverk, rödguld, plexiglas, datum, senare präglad läderrem ej original, ref nr. 746, serie nr. 6070209, verk nr. 5728767, kaliber 1480K, diam ca 33 mm
Bakre boett med repor. Rem med kraftigt slitage.Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
821512
2020-10-11