Bordslampa Fåglavik 1960/70-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, Fåglavik, 1960/70-tal, gulmetall, skärm i glas, etikettmärkt, höjd ca 40 cm

Metall med mind smärre slitage

821516

2020-10-06