Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, Asea, 1950-tal, modell 1247, mässing samt teak, märkt ASEA, 1247, höjd ca 52 cm, inkl skärm
Slitage, ej funktionstestad
821528
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här