Bordslampa ASEA

Bordslampa ASEA
Bordslampa ASEA
Bordslampa ASEA
Bordslampa ASEA
Bordslampa ASEA
Bordslampa ASEA
Bordslampa ASEA
Bordslampa ASEA

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, Asea, 1950-tal, modell 1247, mässing samt teak, märkt ASEA, 1247, höjd ca 52 cm, inkl skärm

Slitage, ej funktionstestad

821528

2020-10-05