Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
800 SEK
BJÖRN WIINBLAD, "Musik skal der till spil selv", affisch, signerad och daterad i trycket -53, ca 84 x 60 cm
Gulnader
821536
2020-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här