Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1930-tal, bordsskivan fanérad i rot, svärtade detaljer, höjd ca 59, 70x70 cm
Skivan med märken och fanérskador
821560
2020-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här