Golvlampor ett par Carl Fagerlund

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FAGERLUND, golvlampor ett par, Orrefors, 1900-talets mitt , fot i klarglas, svartlackerat skaft med avslut i vitmetall, total höjd ink skärm ca 143 cm

Skärmfäste med skada, slitage

821577

2020-10-12