Golvlampor ett par Carl Fagerlund
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL FAGERLUND, golvlampor ett par, Orrefors, 1900-talets mitt , fot i klarglas, svartlackerat skaft med avslut i vitmetall, total höjd ink skärm ca 143 cm
Skärmfäste med skada, slitage
821577
2020-10-12