Bordsdukar servietter
Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
DUKAR, 4 st., SERVETTER, 15 st., 1800/1900-talets början, dräll, 138x245, 140x145, 138x212, 144x262 resp. 48x50 cm
Fläckar, åldersrelaterat slitage, delvis sammansydda av mindre delar, broderade monogram
821580
2020-10-08