Bordsdukar servietter

Bordsdukar servietter
Bordsdukar servietter
Bordsdukar servietter
Bordsdukar servietter
Bordsdukar servietter
Bordsdukar servietter

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

DUKAR, 4 st., SERVETTER, 15 st., 1800/1900-talets början, dräll, 138x245, 140x145, 138x212, 144x262 resp. 48x50 cm

Fläckar, åldersrelaterat slitage, delvis sammansydda av mindre delar, broderade monogram

821580

2020-10-08