Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROTTINGGRUPP, 3 dlr, 1900-tal, bestående av 2 fåtöljer samt bord, vitlackerade, sitthöjd ca 40 cm, bordets höjd ca 55, diameter 47 cm
Slitage, klädsel med fläckar
821594
2020-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här