Rottinggrupp 1900-tal

Rottinggrupp 1900-tal
Rottinggrupp 1900-tal
Rottinggrupp 1900-tal
Rottinggrupp 1900-tal
Rottinggrupp 1900-tal
Rottinggrupp 1900-tal
Rottinggrupp 1900-tal
Rottinggrupp 1900-tal
Rottinggrupp 1900-tal
Rottinggrupp 1900-tal
Rottinggrupp 1900-tal
Rottinggrupp 1900-tal
Rottinggrupp 1900-tal
Rottinggrupp 1900-tal
Rottinggrupp 1900-tal
Rottinggrupp 1900-tal
Rottinggrupp 1900-tal
Rottinggrupp 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROTTINGGRUPP, 3 dlr, 1900-tal, bestående av 2 fåtöljer samt bord, vitlackerade, sitthöjd ca 40 cm, bordets höjd ca 55, diameter 47 cm

Slitage, klädsel med fläckar

821594

2020-10-12