Bänk Hugo Svensson Bjärnums Möbelfabriker

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGO SVENSSON, bänk, Bjärnums Möbelfabriker, 1900-talets andra hälft, ek, etikettmärkt, höjd ca 35, 150x47 cm

Slitage, märken förekommer

821603

2020-10-12