Klubbat för:
9 600 SEK
12 000 SEK
FÅTÖLJ, Louis XV, Frankrike, träskuren dekor, förgylld, rygglän med akantus och rocailler, volutformade armlän, svängda ben med akantushölstrade fotavslut, sitthöjd 44 cm
Lagningar
821618
2020-10-25