Enzo Mari Tonietta Zanotta

Enzo Mari Tonietta Zanotta
Enzo Mari Tonietta Zanotta
Enzo Mari Tonietta Zanotta
Enzo Mari Tonietta Zanotta
Enzo Mari Tonietta Zanotta
Enzo Mari Tonietta Zanotta
Enzo Mari Tonietta Zanotta
Enzo Mari Tonietta Zanotta
Enzo Mari Tonietta Zanotta
Enzo Mari Tonietta Zanotta

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ENZO MARI, "Tonietta", stolar, 4 st., aluminium, Italien, 1980-tal, Zanotta, svart skinnklädsel, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, en stol med tryckskada

821621

2020-10-09