Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VACATIONER, koffert, Petersburg Virginia, 1900-talets början, sk amerikakoffert, kartong, beslag i mässing, spår av etikett, höjd ca 55, 92x51 cm
Brukslitage, märken, nyckel saknas
821626
2020-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här