Trunk Vacationer

Trunk Vacationer
Trunk Vacationer
Trunk Vacationer
Trunk Vacationer
Trunk Vacationer
Trunk Vacationer
Trunk Vacationer
Trunk Vacationer

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VACATIONER, koffert, Petersburg Virginia, 1900-talets början, sk amerikakoffert, kartong, beslag i mässing, spår av etikett, höjd ca 55, 92x51 cm

Brukslitage, märken, nyckel saknas

821626

2020-10-06