Utställningsaffisch

Utställningsaffisch
Utställningsaffisch

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODERNA MUSEET, affisch, "Öppet", design John Melin, 1960-tal, bladstrl ca 100x70 cm

Oramat blad, smärre slitage.

821630

2020-10-06