Unik affisch Moderna Museet

Unik affisch Moderna Museet
Unik affisch Moderna Museet

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN MELIN (1921-1992), unik affisch, med text av sandpapper på styvt papper, skapad för Moderna Museets interna kommunikation under 1970-talet, bladstrl ca 100x70 cm

Smärre slitage

821633

2020-10-06