Skrivbord Arne Vodder
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARNE VODDER, skrivbord, Sibast Möbler, Danmark, 1960-tal, teak, skivans kortsidor med upphöjda kanter, 2 hurtsar med 3 låsbara lådor per sida, etikettmärkt, höjd ca 72,5, 178x80 cm
Smärre slitage, enstaka repor, fläckar samt nötskador på hurtsar
821643
2020-10-09