Skrivbord Arne Vodder

Skrivbord Arne Vodder
Skrivbord Arne Vodder
Skrivbord Arne Vodder
Skrivbord Arne Vodder
Skrivbord Arne Vodder
Skrivbord Arne Vodder
Skrivbord Arne Vodder
Skrivbord Arne Vodder
Skrivbord Arne Vodder
Skrivbord Arne Vodder
Skrivbord Arne Vodder
Skrivbord Arne Vodder
Skrivbord Arne Vodder
Skrivbord Arne Vodder

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARNE VODDER, skrivbord, Sibast Möbler, Danmark, 1960-tal, teak, skivans kortsidor med upphöjda kanter, 2 hurtsar med 3 låsbara lådor per sida, etikettmärkt, höjd ca 72,5, 178x80 cm

Smärre slitage, enstaka repor, fläckar samt nötskador på hurtsar

821643

2020-10-09