Klubbat för:
1 150 EUR
Utropspris
500 EUR
KAI RUOKONEN, bordslampa, Orno, 1970-tal, Finland, mässing, höjd 24,5 cm, diameter 24 cm,
Lätt slitage, en mutter senare
821683
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här