Lampa av Kai Ruokonen

Lampa av Kai Ruokonen
Lampa av Kai Ruokonen
Lampa av Kai Ruokonen
Lampa av Kai Ruokonen
Lampa av Kai Ruokonen
Lampa av Kai Ruokonen

Klubbat för:

1 150 EUR

Arviointi

500 EUR

Kuvaus

KAI RUOKONEN, bordslampa, Orno, 1970-tal, Finland, mässing, höjd 24,5 cm, diameter 24 cm,

Kuntoraportti

Lätt slitage, en mutter senare

821683

Päivämäärä:

2020-10-18