Lampa av Kai Ruokonen
Klubbat för:
1 150 EUR
Arviointi
500 EUR
Kuvaus
KAI RUOKONEN, bordslampa, Orno, 1970-tal, Finland, mässing, höjd 24,5 cm, diameter 24 cm,
Kuntoraportti
Lätt slitage, en mutter senare
821683
Päivämäärä:
2020-10-18