Bordsarmaturer Frankrike

Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSARMATURER, 1 par, brons, Frankrike, 1800-tal, senempire, svärtade med förgyllda detaljer, lackskärmar, höjd ca 48 cm

Smärre slitage

821729

2020-10-08