Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
TRATTGRAMOFON, 1900-talets första hälft, fodral i ek, vitmetall, tratt i grönfärgad plåt, pickup otydligt märkt, möjligen Sonalidose
Ej funktionstestad, åldersrelaterat slitage
821747
2020-10-12