Trattgramofon

Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon
Trattgramofon

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

TRATTGRAMOFON, 1900-talets första hälft, fodral i ek, vitmetall, tratt i grönfärgad plåt, pickup otydligt märkt, möjligen Sonalidose

Ej funktionstestad, åldersrelaterat slitage

821747

2020-10-12