Bordslampa 1800-tal

Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSLAMPA, trä, Frankrike, 1800-tal, dekor i form av atlanter, delvis förgylld och bronserad, höjd inkl. skärm ca 73 cm

Omarbetad, kompletterad, maskstungen, smärre avslag

821751

2020-10-10