Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
BORDSLAMPA, brons, Frankrike, 1800-tal, empirestil, dekor i form av putto med facklor, förgyllda detaljer, höjd inkl. skärm ca 71 cm
Lagning, omarbetad
821757
2020-10-10