Bordslampa Frankrike 1800-tal

Bordslampa Frankrike 1800-tal
Bordslampa Frankrike 1800-tal
Bordslampa Frankrike 1800-tal
Bordslampa Frankrike 1800-tal
Bordslampa Frankrike 1800-tal
Bordslampa Frankrike 1800-tal
Bordslampa Frankrike 1800-tal
Bordslampa Frankrike 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

BORDSLAMPA, brons, Frankrike, 1800-tal, empirestil, dekor i form av putto med facklor, förgyllda detaljer, höjd inkl. skärm ca 71 cm

Lagning, omarbetad

821757

2020-10-10