Ljusstakar senempire Frankrike
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, brännförgylld brons, Frankrike, 1800-talets andra kvartal, senempire, dekor i form av kvinna och man, höjd ca 29,5 cm
Manschetterna samtida men ej ursprungligen tillhörande
821758
2020-10-10