Ljusstakar senempire Frankrike

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, brännförgylld brons, Frankrike, 1800-talets andra kvartal, senempire, dekor i form av kvinna och man, höjd ca 29,5 cm

Manschetterna samtida men ej ursprungligen tillhörande

821758

2020-10-10