Garderob

Garderob
Garderob
Garderob
Garderob
Garderob
Garderob
Garderob
Garderob

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLÄDSKÅP, 1900-talets andra hälft, mahogny, dörrarnas överdel med fast jalusi, inredning med hylla och lådor, höjd ca 210, 110x60 cm

Nyckel finns

Lättare bruksslitage

821759

2020-10-06