Ljusstakar Frankrike Empire

Ljusstakar Frankrike Empire
Ljusstakar Frankrike Empire
Ljusstakar Frankrike Empire
Ljusstakar Frankrike Empire
Ljusstakar Frankrike Empire
Ljusstakar Frankrike Empire
Ljusstakar Frankrike Empire
Ljusstakar Frankrike Empire

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, patinerad och brännförgylld brons, Frankrike, 1800-talets första hälft, empire, dekor av bland annat palmetter, putti och lyror, höjd ca 28,5 cm

Smärre slitage

821764

2020-10-10