Mats Rydstern oljemålning

Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATS RYDSTERN (född 1952): "Från Provence", signerad Mats Rydstern, daterad a tergo 1989, olja på duk, ca 50x56 cm

821773

2020-10-16