Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIC CEDERBERG (1897-1984): Surrealistisk komposition, signerad E. Cederberg, olja på papp-pannå, ca 27x45 cm
märken på yta
821775
2020-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här