Oljemålning Eric Cederberg

Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIC CEDERBERG (1897-1984): Surrealistisk komposition, signerad E. Cederberg, olja på papp-pannå, ca 27x45 cm

märken på yta

821775

2020-10-16