Torsten Hult oljemålning

Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORSTEN HULT (1922-2012): "Blå virvel" signerad T Hult, olja på duk, ca 100x73 cm

821776

2020-10-16