RUNO DAHLGREN akvarell

RUNO DAHLGREN akvarell
RUNO DAHLGREN akvarell
RUNO DAHLGREN akvarell
RUNO DAHLGREN akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUNO DAHLGREN, älg i vinterlandskap, signerad samt daterad 1999, akvarell, ca 28x28 cm

Ej examinerad ur ram

821780

2020-10-12