Bordsarmaturer Frankrike

Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike
Bordsarmaturer Frankrike

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSARMATURER, 1 par, förgylld brons, Frankrike, 1800-talets första hälft, empire, höjd inkl. skärm ca 46 cm

Sliten/nött förgyllning

821787

2020-10-10