Bengt Hedberg

Bengt Hedberg
Bengt Hedberg
Bengt Hedberg
Bengt Hedberg
Bengt Hedberg
Bengt Hedberg

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT HEDBERG (1868-1953): "Solnedgång över vänern", signerad och daterad B. Hedberg 1945, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 28x15 cm

821790

2020-10-12