Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSPLATEAU, förgylld brons, Frankrike, 1800-tal, skiva i blå glasmassa, på tassar, höjd ca 5, diameter 41 cm
Smärre fläckar
821793
2020-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här