Bordsplateau Frankrike 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSPLATEAU, förgylld brons, Frankrike, 1800-tal, skiva i blå glasmassa, på tassar, höjd ca 5, diameter 41 cm

Smärre fläckar

821793

2020-10-10