Skrivbyrå Karl Johan
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i mahogny, svärtade detaljer, beslag i mässing, höjd ca 85, 110x50 cm, nyckel finns att avhämta vid
Nyckel till skrivdelinredning saknas, fanérskador, torrsprickor, lagningar
821794
2020-10-10