Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, brons, Frankrike, 1800-tal, dekor i form av sfinxer, sockel i marmor, höjd ca 17,5, längd 20 cm
Omarbetade, en manschett med stötskador, sockel med nagg
821798
2020-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här