Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-tal, England, fanérat i mahogny, läderklädd skiva, draghandtag i patinerad metal, hjultrissor, höjd 78, 125x63 cm
Brukslitage, ytskador, fläckar, nyckel saknas
821802
2020-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här