Hallykta Frankrike 1800-tal
Klubbat för:
11 500 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
LYKTA, brons, Frankrike, 1800-talets slut, hexagonal form, för tre ljus, höjd ca 58, diameter 29 cm
Kuntoraportti
Senare glas, en dekorknopp snarlik
821811
Päivämäärä:
2020-10-10