Kungörelser mm rörande tullavgifter 40 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGÖRELSER, FÖRORDNINGAR 1809-31(40 st). Rör tullavgifter.
Skurna och tagna ur band, delvis nötta och fläckade, några smärre skador, anteckningar eller numrering i hörn, några lagningar och revor. I kassett.
40 st.

Se text

821813

2020-10-15