Sybord
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, omkring 1900-talets mitt, benställning i bok, överdel fanerad med mahogny, utfällbar skiva, inredning av fack, undertill utdragbar korg i rotting, bredd 63 cm, djup 48 cm, höjd 68,5 cm.
Bruksslitage, repor, två hjul lösa.
821823
2020-10-19