Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, omkring 1900-talets mitt, benställning i bok, överdel fanerad med mahogny, utfällbar skiva, inredning av fack, undertill utdragbar korg i rotting, bredd 63 cm, djup 48 cm, höjd 68,5 cm.

Bruksslitage, repor, två hjul lösa.

821823

2020-10-19