Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
SOFFA, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, skuren dekor, förfylld, blommig klädsel, sitthöjd ca 44, längd 127 cm
Brukslitage, smärre ytskador, skadad klädsel
821836
2020-10-10