Soffa Louis XV-stil

Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

SOFFA, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, skuren dekor, förfylld, blommig klädsel, sitthöjd ca 44, längd 127 cm

Brukslitage, smärre ytskador, skadad klädsel

821836

2020-10-10